ara

Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliye firmamız evden eve taşımacılık sektöründe deneyim kazanmış uzman kadrosu ile profesyonel ev taşıma hizmetleri vermektedir. Ankara içi ve tüm illere evden eve nakliyat talepleriniz için uygun fiyatlar ve kaliteli işçilik ile size de hizmet vermekten memnuniyet duyacağız. Ev eşyası taşıma konusunda gerekli tecrübeye sahip, yıllar içinde konu ile ilgili eğitimi alarak ve çalışarak tecrübe kazanmış personelimiz, sizlere olması gereken standartlarda bir taşınma hizmeti sunacaktır.

Ambalajlı, Asansörlü, Marangozlu, Sigortalı Taşımacılık

evden eveNakliye işlemi deneyimi uzun yıllara dayanan uzman kadromuz ve kendi araçlarımız ile yapılmaktadır. Evden eve taşımacılık konusunda titiz işçilik anlayışına sahip kadromuz, her türlü ev ve büro eşyanızı olması gerektiği gibi en iyi şekilde yeni adresinize taşıyacaktır.

Eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce güvenliğini sağlamak için en iyi şekilde ambalajlamasını yapmaktayız. Evden eve nakliyat hizmetlerinde işin kalitesini gösteren unsurlardan biri de paketleme işleminin yapılma şeklidir.

Ambalajlama işlemi eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlayacak unsurlardan en önemlisi olduğu için, nakliye firmamız tüm eşyaları cinsine ve boyutuna en uygun, en kaliteli malzemeler ile paketlemektedir.

Evden eve nakliyat ve iş yeri taşıma hizmetlerimiz için firmamıza ait kapalı çelik kasalı kamyonlarımızı kullanıyoruz. Kamyonlarımızın kasa içleri ev eşyasının en güvenli biçimde taşınmasını sağlayacak düzenlemelere sahiptir. Eşyalarınızın emniyetli ve sarsıntısız taşınmasını sağlayacak tüm güvenlik tedbirleri araçlarımızda alınmış durumdadır.