ara

Asansörlü Nakliyat

Ankara evden eve nakliye firmamız, Ankara içi ve Ankara dışı şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde asansörlü taşıma yapmaktadır. Asansörlü nakliyat ile eşyalarınızın daha kısa sürede ve daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Taşıma işlemleri öncesi en kaliteli şekilde ambalajlaması yapılmış olan eşyalarınız asansörümüz ile nakliye aracımıza aktarılır ve yeni adresinizde tekrar asansör ile dairenize taşınması gerçekleştirilir.

Ankara İçi ve Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık

Ankara asansörlü nakliyat firmamız sadece Ankara içi ev taşıma işlemlerinde değil, tüm illere gerçekleştirdiği şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde de asansörlü taşımacılık yapmaktadır. Eşyalarınızın asansör ile taşınabilmesi için binaların asansör aracımızın yanaşıp kurulmasına uygun durumda olması gerekmektedir. Bu koşullar uygun olduğunda eşya taşıma işi mutlaka asansör ile yapılmaktadır.

Asansörlü taşımacılık hizmetimiz hakkında bilgi almak ve sormak istedikleriniz için firmamızı istediğiniz an arayabilirsiniz. Ankara asansörlü nakliyat firmamız sizi de değerli müşterileri arasında görmekten memnuniyet duyacaktır.